Alarko Carrier Data Center Dynamics (DCD) İstanbul 2016’ya Sponsor Oldu

Alarko Carrier’ın Türkiye distribütörlüğünü yaptığı RC Group, bölgenin bir numaralı veri merkezi ve buluta dönüşüm konferansı Datacenter Dynamics İstanbul’a (DCD) sponsor oldu.

RC Group konferansta, gelişen bilgi teknolojileri alanında artan altyapı ihtiyaçlarına cevap veren ürünlerini sergiledi. Ziyaretçilere sunduğu çözümler hakkında bilgi veren şirket, yeni ürünü X TYPE sistem cihazını tanıtma fırsatını da buldu.

Bu yıl 7.si düzenlenen, Türkiye pazarının yanı sıra Ortadoğu ve Avrupa’daki bilişim profesyonellerini buluşturan DCD İstanbul konferansında, yerli ve yabancı pek çok uzman sunum yaptı.

Nesnelerin interneti, dijital dönüşüm, bulut tabanlı hizmetler için gerekli altyapı teknolojileri ve servisleri konularının ele alındığı konferans, yeni teknolojiler, sektördeki zorluklar ve başarı hikâyelerinin paylaşıldığı benzersiz bir platform oldu.

Alarko Carrier’ın 2011 yılından bu yana Türkiye’de pazara sunduğu RC Group SPA ürünleri; veri merkezleri, sistem odaları, laboratuvarlar, hastaneler gibi sıcaklık ve nemin düşük toleranslarla kontrol edilmesinin gerekli olduğu ortamlar için, hassas iklimlendirme çözümleri sunuyor.