Alarko Carrier Malatya Hilton Otel’de Seminer Verdi

Malatya Hilton Otel’de 4 Mart 2015 Çarşamba günü, Alarko Carrier ürün yelpazesindeki enerji verimliliği yüksek cihazlar ve üstünlüklerinin anlatıldığı bir tanıtım toplantısı düzenlendi.

Malatya, Elazığ ve çevresinde faaliyet gösteren mekanik projeci-taahhüt-tesisatçı firmalar ile kamu ve özel kurum mühendislerinin katıldığı seminer Alarko Carrier Genel Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu’nun Alarko Holding ve faaliyetlerini anlattığı konuşmasıyla açıldı. Sonrasında Alarko Carrier Ankara Büro Satış Müdürü Ali İsmet Koçak gündemi aktardı ve Alarko Carrier firmasını tanıtarak ürünleri hakkında bilgi verdi.

Ürün sunumlarında; Alarko Carrier Satış Şefi Nuri Akdağ ve Alarko Carrier Satış Şefi Alper Özgür, Toshiba VRF sistemlerini tanıtıp teorik ve pratik bilgileri uygulamalı olarak aktardı.

Alarko Carrier İş Geliştirme Müdürü Özgen Çoğulu; Wolf yoğuşmalı kazanlar ve kaskad sistemler ile Wolf güneş kollektörleri, Alarko Carrier Ürün Müdürü Cüneyt Bulca ise Alarko Carrier’ın yeni ürünü Optima sirkülasyon pompalarını tanıtarak ürünlerin uygulama esasları, verimlilik değerleri ve işletme kazançlarını örnekler ve referanslarla dinleyicilere aktardı.

Malatya, Elazığ ve çevre illerden gelen proje, tesisat, taahhüt firmaları ve kurum mühendislerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantı 162 kişilik bir katılımla gerçekleştirildi. Program beraber yenilen akşam yemeği ile sona erdi.